به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه شورای اداری به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی و اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری ، برگزار شد .

در این جلسه  فرماندار شهرستان با تقدیر و تشکر از حاضرین در خصوص لزوم ارائه گزارش عملکرد مسئولین به مردم مطالبی را بیان داشتند.

فرماندار گفت: علم و تجربه مهترین ابزار برای برنامه ریزی و موفقیت هر مدیری است و در مدیران ادارات باید با استفاده از خرد جمعی و هنر مدیریت مسائل و مشکلات شهروندان را حل کنند  .

وی گفت : روسای ادارات باید قدر  فرصت ارزشمند خدمت گذاری به مردم عزیز را بدانند چرا که فرصت خدمت گذاری توفیقی الهی است .

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه گزارش عملکرد به مردم خاطرنشان کرد: مسئولین ادارت باید عملکرد و اقدامات خود را به اطلاع مردم برسانند و مردم را در جریان امور و کارهای انجام گرفته قرار دهند چرا که مردم ولی نعمت مسئولین هستند .

وی با تاکید بر تلاش مسئولین بر ایجاد امید و نشاط در جامعه افزود:

همه باید سعی کنیم با کار شبانه روزی زمینه حل مشکلات مردم و موجبات نشاط و امیدواری شهروندان رافراهم آوریم .

در ادامه جلسه حاج آقا حیدریزاد امام جمعه شهرستان نقده با تقدیر از اعضای شورای اداری و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی بر توجه بیش از پیش به آن تاکید کردند.

در ادامه جلسه مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری با تشکر از حاضرین و با اشاره به عملکرد موفق دولت تدبیر و امید مطالبی را بیان داشتند . ایشان افزودند : دولت تدبیر و امید در شرایط بسیارسختی آغاز به کار کرد چنانکه تورم در حد بسیا بالا ، رشد اقتصاد منفی و رکود در جامعه حاکم بود و مشکلات عدیده ای در کشور وجود داشت .

وی خاطرنشان کرد : با راهنمایی های مقام معظم رهبری و با تدابیر هوشمندانه دولت تدبیر و امید موفقیتهای بسیار خوبی در عرصه های مختلف کسب شده است از جمله موفقیت در اجرای برجام ، تحول بزرگ نظام سلامت ، مهار تورم افسار گریخته و خروج از رکود و حرکت به سمت رونق اقتصادی  ... .

وی افزود: در سال 91 بودجه شهرداری نقده 7 میلیارد تومان و سرانه هر نفر صد هزار تومان بوده است که در سال 94 این میزان به 22 میلیارد تومان و سرانه هر نفر به بیش از سی صد هزار تومان افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: در سال 91 دولت 50 میلیارد تومان به شهرداری های استان کمک کرده بود و در سال 95  این میزان به 200 میلیارد تومان افزایش یافته است .

در ادامه جلسه مهدی ثروت بعنوان شهردار جدید معرفی و از شهردار سابق تجلیل شد .