به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه معرفی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان به ریاست فرماندارو با حضور دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 

فرماندار شهرستان درابتداء ضمن عرض سلام و درود به روح پرفتوح معمار كبير انقلاب اسلامي ايران امام خميني (ره) و آرزوي طول عمربا عزت و پربركت براي رهبر معظم انقلاب و آرزوی توفیق برای دولت محترم تدبیر و امید در خصوص اهمیت  برگزاری انتخابات سالم و با شکوه مطالبی را بیان داشتند .

فرماندار شهرستان با تقدیر و تشکر ازحاضرین و با اشاره به در پیش بودن انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری  گفت:

آرای مردم حق الناس و انتخابات امانتی در دست مسئولین و انتخاب حق مردم  و فرصتی ارزشمند است و مسئولین وظیفه دارند بستر مناسب برای حضور با شکوه و آزادانه مردم در انتخابات پیش رو را فراهم آورند .

وی خاطرنشان کرد:

در انتخابات باید مسئولین امر تمام سعی خود را بکنند تا طبق مر قانون و بی طرفانه عمل شود چرا که قانون سرلوحه تمامی اقدامات مسئولین است و ذره ای نباید از آن عدول کنیم.

فرامرزی با تاکید بر صیانت از رای مردم افزود:

نهایت سعی خود را بکار خواهیم بست تا آرای مردم که حق انسانی شهروندان است مورد صیانت قرار گیرد و حق فردی ضایع نشود و در آراء دخل و تصرف صورت نگیرد.

وی افزود:

مسئولین زمانی موفق خواهند شد که در چهارچوب قانون حرکت کنند و اصل بی طرفی را در برگزاری انتخابات رعایت کنند و بستر مناسب برای شرکت آزادانه مردم در انتخابات را فراهم آورند .