فرامرزی فرماندار شهرستان نقده بمناسبت گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان امروز 15 مهر ماه در محل کانون ناشنوایان شهرستان نقده حضور یافت.
فرامرزی فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته جهانی ناشنوایان بیان کرد ناشنوایان عزیز می¬بایست از تمامی مواهب جامعه از قبیل امکانات فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، رفاهی و قضایی بهرمند شوند.
فرامرزی با بیان اینکه در حوزه شهرستان نقده حدود 200 خانوار دارای معلول زندگی می¬کنند که از این تعداد حدود 50 خانوار از حداکثر یارانه دولت بهرمند هستند، خاطر نشان کرد خدمات خوبی در حوزه شهرستان به این عزیزان ارائه شده ولی به هیچ عنوان کافی نیست و می بایست اداره بهزیستی و سایر دستگاه اجرایی در این زمینه تلاش بیشتری نمایند.
ایشان از مسئول کانون ناشنوایان شهرستان خواست که طرح خود را در زمینه تهیه مسکن ناشنوایان بعد از تأیید ریاست اداره بهزیستی شهرستان، کانون ناشنوایان استان آذربایجان غربی، به فرمانداری ارائه دهند تا از طریق دستگاه¬های ذیربط اقدامات لازم در زمینه مسکن به این عزیزان صورت گیرد.
فرامرزی در ادامه افزود: کانون ناشنوایان شهرستان می بایست به عنوان نماینده این قشر عزیز پیگیر مطالبات و خواسته های آنها از جمله تأمین و پیگیری اشتغال، مسکن، ازدواج و سایر درخواستهای آنان، باشند و تعامل لازم را با سایر نهاد ها و ادارات شهرستان داشته باشند.