فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریگ گفت.
در این پیام آمده است:

هر حادثه وقتى در چاردیوارىِ سکوت و بی‌اعتنایى و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏که مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و باانگیزه داشته باشند.
مقام معظم رهبری(مد)
17مرداد سالرورز شهادت شهید عرصه خبر و اطلاع رسانی، شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید، فرصت مقتنمی است برای پاسداشت انسان¬های فرهیخته ای که در راه شفاف¬سازی و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردند، دغدغه فکری آنها اعتلای فرهنگ، سلامت فرهنگی و فکری جامعه و یادآور تلاش¬ها و جانفشانی¬های تلاشگران عرصه اطلاع رسانی، قلم و اندیشه است که رسالت آنها آگاه سازی، تنویر افکار عمومی و جلب حمایت های مردمی برای حصول اهداف اجتماعی است.
خبرنگاران به عنوان نماینده افکار عمومی و دیدبانی صادق، تلاش می¬کنند واقعیت¬های جامعه را نشان دهند، قطعاً نقدهای سازنده این قشر فرهیخته بهترین یاری رسان خادمین ملت در انجام وظایف خویش خواهد بود.
خبرنگاران و اصحاب رسانه تجسم حقیقی از امانت و تعهد، وجدان بیدار جهان و تصویرگر رویدادهای زمان خویش اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اهل قلم و اندیشه، این روز را به تمامی تلاشگران عرصه قلم، خبرنگاران، روزنامه نگاران، بویژه اصحاب رسانه شهرستان نقده تبریک عرض مینمایم. امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) همواره موفق و موید باشید. انشاالله

فرامرزی فرماندار شهرستان نقده