فرامرزی فرماندار شهرستان نقده باصدور پیامی فرا رسیدن ماه پربرکت شعبان میلاد امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع) و امام سجاد (ع) و روز پاسدار و جانباز تبریک گفتند.
در این پیام آمده است:
پاسداری، یک فرهنگ است؛ یک فرهنگ عزّت و افتخار است. پاسداری از دین و انقلاب -که امروز این معنا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجسّم است- صرفاً یک حرکت نظامی نیست؛ پاسداری، یک فرهنگ است؛ جنبه عقیدتی و سیاسی و فداکاری و مجاهدت دارد.»
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

سلام بر شعبان و اعیادش
سلام بر حسین و عباسش
سلام بر سجاد و سجودش
سلام بر نیمه شعبان و ظهور مولودش
ماه شعبان مزین به طلوع ستارگان تابناکی از آسمان امامت و ولایت است که با نور خود چراغ راه مومنان و خداجویانند.
روزهای آغازین این ماه مبارک و پربرکت همزمان با میلاد با سعادت سرور سالار آزادگان جهان امام حسین(ع) و قمر بنی هاشم بزرگ جانباز دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس و سید و الساجدین حضرت امام سجاد(ع) و نیمه این ماه مصادف با میلاد صاحب عصر و زمان حضرت مهدی موعود (عج) است.
و چه نیکو در تقویم جمهوری اسلامی ایران روزهای اولیه این ماه به نام روزهای پاسدار و جانباز نامگذاری شده اند تا راه و هدف اهل بیت (ع) در پیشبرد ارزش های الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش نمایان گردد.
اینجانب اعیاد فرخنده ماه پربرکت شعبان را به مردم دیار خونرنگ نقده و بالاخص خانواده شهدا و ایثارگران، جانبازان هشت سال دفاع مقدس و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تمامی عاشقان و ادامه دهندگان راه سرخ شهادت تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، اقتدار، سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را در سایه توجه به منویات حکیمانه مقام معظم رهبری(مد) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

مرتضی فرامرزی
فرماندار شهرستان نقده