جلسه فرماندار با کارشناسان فرمانداری برگزار گردید.

این جلسه از ساعت 8:00 صبح روز چهارشنبه مورخه 25/11/96 برگزار گردید. در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن مردم در یوم ا... 22 بهمن، تسلیت ایام فاطمیه و تقدیر از کارشناسان فرمانداری برای اجرای برنامه های دهه مبارک فجر افزودند مردم شهرستان برای پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی هزینه های زیادی پرداخت کرده اند و مسئولین باید تمامی تلاش خود را در راستای ایجاد و تامین رفاه انجام دهند.

ایشان از کارشناسان خواستند با شناخت دقیق از مسائل و مشکلات مردم با بررسی و مطالعه راه کارهای جامعی ارائه نمایند. ایشان با اشاره به توطئه های دشمنان در منطقه افزودند قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مانع از اقدامات خرابکارانه آنان در کشور شده است.

از جمله مباحثی که در این جلسه بحث شد می توان به نارضایتی مردم از بیمارستان و کمیاب شدن برخی داروها، بحث ترافیک شهری مخصوصا ترافیک خیابان امام(ره)، ارتباط مستقیم مردم و مسئولین شهرستان، تسهیلات سایت کارا، رسیدگی به اوضاع سیل زدگان، مشکلات روستاهای شهرستان، مبالغ درج شده در قبوض مصرفی و ساماندهی فضای مجازی اشاره کرد.