بنابر گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان با صدور پیامی از آحاد مردم همیشه در صحنه نقده تقدیر و تشکر کرد.متن پیام به شرح زیر است.

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاق مردم شریف ایران زمین با آرمان­های معمار کبیر انقلاب اسلامی و ادامه حمایت و همراهی همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام امت، رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد) است.

در آستانه چهلمین بهار آزادی شما مردم همیشه در صحنه، شهیدپرور، انقلابی و زمان شناس دیار خونرگ نقده حماسه­ی بی­نظیری آفریدید، که زبان از توصیف شور و شوق شما عاجز است.

حضور بی­نظیر شیعه و سنی، ترک و کرد، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران ،کارمند، فرهنگی، دانشگاهی، اصناف و بازاری، روحانی، نیروهای نظامی و انتظامی،کارگر، کشاورز و دامدار همپا و هم­صدا با سایر ملت شریف ایران اسلامی، خاری بر چشم دشمنان انقلاب اسلامی و ایران جاویدمان بود. دشمنان این سرزمین و ملت بزرگ ایران بدانند، مردم ایران اسلامی تا آخر پای آرمان­های خود با شهدا و امام شهدا ایستاده است و تا پایان از آنها حفظ و حراست خواهد نمود.

اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید در دیار شهیدپرور نقده، از شما مردم سلحشور بخاطر خلق این حماسه عظیم و وحدت آفرین در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی می­نمایم و توفیقات روز افزون شما ملت قهرمان را از ایزد منان خواهانم.