امروز 12 بهمن ماه 1396 سالروز سی و نهمین سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) بود که به همین مناسبت و آغاز ایام ا... دهه مبارک فجر برنامه هایی در سطح شهرستان برگزار گردید.

از جمله برنامه های امروز می توان به دیدار روسای ادارت با فرامرزی فرماندار شهرستان و دیدار اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری با ائمه محترم جمعه شهرستان و ارائه گزارشی از سوی فرماندار شهرستان از برنامه های فرهنگی، ورزشی و طرح های قابل افتتاح شهرستان در این ایام اشاره کرد.

فرامرزی فرماندار شهرستان در گزارشات خود به برگزاری حدود 320 برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و طرح های عمرانی قابل افتتاح در سطح شهرستان اشاره کرد. وی افزود هزینه طرح های قابل افتتاح در سطح شهرستان بالغ بر 275 میلیارد ریال است. وی حدود 22 طرح را در سطح شهرستان قابل افتتاح اعلام کرد که از جمله این طرح ها می توان به 11 مربوط به شبکه بهداشتی و درمان، گازرسانی به حدود 16 روستا، افتتاح مدرسه، بهره برداری ازطرح ویژه بهسازی خانه های روستایی و بهره برداری از آسفالت معابر روستایی اشاره کرد. ایشان اظهار امیدواری کردند با اتمام کار پروژه راه آهن، این طرح تا پایان سال در شهرستان نقده افتتاح گردد.( این طرح بیش از 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.) وی از تمامی آحاد مردم خواستند با حضور پرشور و پرشکوه خود در راهپیمانی 22 بهمن خاری بر چشمان دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی باشند.

از دیگر برنامه های امروز می توان به تحویل 10 دستگاه خودرو زامیاد به مددجویان کمیته امداد از طرف صندوق کارآفرینی امید در راستای اجرای طرح های اشتغال زایی این صندوق اشاره کرد.

رژه خودرویی از دیگر برنامه های امروز بود.